Mazury 2019

Mazury 2019

W dniach od 13 do 22 sierpnia spędziliśmy niezapomniane chwile na kolejnym już wyjedzie z cyklu „Nasza Magia Mazur 2019”.

W gronie przyjaciół, w atmosferze sierpniowych dni, bardzo ale to bardzo wczesnym rankiem wyjechaliśmy do poznanej w zeszłym roku bazy w Świętej Lipce po nową przygodę. Już sama podróż
dostarczyła niezapomnianych wrażeń w trakcie „busowych konwersacji”.

Święta Lipka – malownicze miejsce na mapie naszego kraju dodała nam animuszu i zaraz po zakwaterowaniu postanowiliśmy sprawdzić temperaturę jeziora Dejnowo. Pluskaniu nie było końca. Z czasem odkryliśmy romantyczne zachody słońca nad zielonymi lasami i krystalicznie czystą wodą.

Nasz animator wymyślał co rusz to nowe atrakcje. A to super wycieczka do Kętrzyna z cyklu wakacje w siodle; a to spływ Krutynią czy wypady do Mamerek i Giżycka oraz spacer wzdłuż
nieukończonego kanału mazurskiego. Jako rasowi mazurohobbyści nie zapominaliśmy o przetartych szlakach cudownej krainy Tysiąca jezior. Reszel pozostanie na zawsze w naszej pamięci urokliwym miasteczkiem.

Wieczorami w świetle lampy campingowej i rozpalonego grilla urządzaliśmy wieczorne pogawędki, które jak to w wakacje przeciągały się do późnych godzin wieczornych.

Niestety wszystko co dobre musi się kończyć. Nasz obóz też.

Może w przyszłym roku powrócimy do tego cichego zakątka?